4-6 августа 2021 г. в с. Коропово будет проходить ІІ Открытый турнир по гребле на драгонботах.
Приглашаем всех желающих принять участие!
Программа турнира:
04.08 - день приезда
05.08 - короткая дистанция (400 м), начало заездов в 9.00
06.08 - длинная дистанция (2000 м), начало заездов в 9.00
Заявки присылаем на bizon-trade@ukr.net
Календарний план спортивних заходів на 2021 р. |
|
з веслування |
на |
|
човнах |
|
дракон |
Харківська |
обл. |
|
№ п/п |
Назва заходів |
строки проведення заходу (початок і закінчення) |
Тривалість проведення заходу (днів) |
Місце проведення заходу (назва адміністративно-територіальної одиниці, населеного пункту) |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
1. |
Контрольні змагання з ЗФП |
січень |
2 |
Харків (КДЮСШ -2,вул. Сидора Ковпака, 5а) |
2. |
Чеміонат федераціїУкраїни із загальної фізичної підготовки(фінал) |
березень 20.03 |
2 |
Бровари |
3. |
Чемпіонат Харківської області серед юнаків 12-14.та15-18років |
квітень03-04. |
2 |
Харків (КДЮСШ -2,вул. Сидора Ковпака, 5а) |
4. |
Кубок України |
травень13-16 |
4 |
Горішні плавні |
5. |
Відкритий чемпіонат полтавської обл.пам.Олександра Литвиненка |
травень13-16 |
4 |
Горішні плавні |
6. |
Чемп.Харківськ.обл...серед дорослих. та молоді до 24років |
червень 01-02 |
2 |
Слобожанське |
7 |
Всеукраїнські змаганняз веслування на човнах типу "аутрігер" |
червень 06 |
2 |
Київ |
8 |
Чемпіонат України серед юнаків . |
червень 24-27 |
4 |
Київ |
9 |
Чемпіонат України серед юніорівта молоді |
червень 24-27 |
4 |
Київ |
10 |
Чемпіонат України |
червень 24-27 |
4 |
Київ |
11 |
Чемпіонат України серед ветеранів(майстрів) |
червень 24-27 |
4 |
Київ |
12 |
Всеукраїнські змагання серед клубів |
липень22-25 |
4 |
львів |
13 |
Відкритий кубок Харківської області "Коропів хутір" |
серпень26-29 |
4 |
Коропове Харк.обл. |
14 |
Чемпіонат України серед спортсменів ДЮСШ |
вересень16-19 |
2 |
Житомир |
15 |
Всеукраїнські змагання "Осінній марафон" |
жовтень 09 |
1 |
Київ |
16 |
Всеукраїнські змагання "Русанівське кільце" |
жовтень 10 |
1 |
Київ |
17 |
Відкритий чеміонат Полтавської області"День козацтва"(півмарафон) |
жовтень 14 |
|
Полтава |
18 |
Обласні змагання Закриття сезону. |
жовтень 16-17 |
2 |
за призначенням |
4 мая на водно-гребной базе КДЮСШ-2 состоится Чемпионат Харьковской области по гребле на байдарках и каноэ.
В планах этого мероприятия - отбор в команду на Чемпионат Украины среди юниоров и молодежи до 23 лет.
В программе соревнований дистанции 200 м, 500 м, 1000 м и 5000 м.
Также состоятся заезды на лодках "Дракон". Приглашаются все коллективы Харьковской области.
В программе дистанции 2х500 м.
Веслування на байдарках та каное
1 |
НТЗ із загальної фізичної підготовки |
січень |
|
Харків обл |
2 |
Зимові обласні змагання із загальної фізичної підготовки |
26-27-01 |
|
Харків |
3 |
Обласні змагання "Відкриття сезону" |
березень |
|
Харків |
4 |
Кубок Харківської області |
березень |
|
Харків |
5 |
НТЗ до Кубку України пам’яті олімпійської ччемпіонки Ю. Рябчинської |
квітень |
|
Харків |
6 |
Кубок України пам’яті олімпійської чемпіонки Ю. Рябчинської |
квітень |
|
Дніпро |
7 |
Чемпіонат Харківської області серед юніорів 2001-2002 р.н. та молоді до 23 років |
квітень-травень |
|
Харків |
8 |
НТЗ до чемпіонату України серед юніорів 2001-2002 р.н. та молоді до 23 років |
травень |
|
Харків |
9 |
Чемпіонат України серед юніорів 2001-2002 р.н. та молоді до 23 років |
травень |
|
Дніпро |
10 |
Чемпіонат України з марафону, пам'яті воїна-спортсмена І.Присяжнюка |
травень |
|
Вінниця |
11 |
Чемпіонат Харківської області серед юнаків та дівчат 2003-2004 рр.н. та 2005-2006 рр.н. |
травень-червень |
|
Харків |
12 |
НТЗ до чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2003-2004 рр.н. та 2005-2006 рр.н. |
червень |
|
Харків |
13 |
Чемпіонат України серед серед юнаків та дівчат 2003-2004 рр.н. та 2005-2006 рр.н. |
червень |
|
Ковель |
14 |
Чемпіонат Харківської області |
червень-липень |
|
Харків |
15 |
НТЗ до Особистого чемпіонату України |
червень-липень |
|
Харків |
16 |
Особистий чемпіонат України |
липень |
|
Дніпро |
17 |
Командний чемпіонат України серед ДЮСШ |
липень |
|
Дніпро |
18 |
Командний чемпіонат України |
серпень |
|
Полтава |
19 |
Відкритий обласні змагання "Харківська хвиля" |
вересень |
|
Харків |
20 |
Обласні змагання "Закриття сезону" |
жовтень-листопад |
|
Харків |
Веслування на човнах "Дракон"
1 |
Зимовий чемпіонат Харківської області |
26-27.01 |
2 |
Харків |
2 |
Чемпіонат України із загальної фізичної підготовки серед юніорів |
лютий |
2 |
Горішні плавні.Полт |
3 |
Чемпіонат України із загальної фізичної підготовки серед дорослих |
лютий |
2 |
Черкаси |
4 |
Всеукраїнські змагання "Кубок пам'яті О.Литвиненка" |
квітень |
2 |
Полтавська |
5 |
Всеукраїнські змагання "Кубок Чорного моря" |
червень |
7 |
Одесса |
6 |
Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та молоді |
червень |
7 |
Київ |
7 |
Чемпіонат Харківської області |
червень |
4 |
Харків |
8 |
Чемпіонат України |
червень - липень |
7 |
Київ |
9 |
Кубок Харківської області |
липень |
4 |
Харків |
10 |
Кубок України |
серпень |
5 |
Львівська |
11 |
Відкриті змагання (Харківська хвиля) |
вересень |
7 |
Харків |
1 сентября на водно-гребной базе КДЮСШ-2 состоятся соревнования на Кубок Харьковской области по гребле на лодках "Дракон".
Приглашаем все желающие команды принять участие в соревнованиях!!!
Заявки на участие присылать на адрес: bizon-trade@ukr.net
26 мая на базе КДЮСШ-2 состоятся соревнования Кубок Харьковской области по гребле на лодках "Дракон".
Дистанции - 200 и 500 м.
Регистрация команд участников - 26 мая с 9.00 до 10.00
Предварительные заявки присылать на почту: bizon-trade@ukr.net
Стартовый взнос с участника - 50 грн.
Федерация предоставляет для участия в соревнованиях инвентарь: лодки, весла, спасательные жилеты, рулевого (по надобности).
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Календар змагань на 2018рік |
|
|
веслування |
на |
човнах |
«Дракон» |
|
|
|
|
|
|
|
№ п/п |
Назва заходів |
строки проведення заходу (початок і закінчення) |
Тривалість проведення заходу (днів) |
Місце проведення заходу (назва адміністративно-територіальної одиниці, населеного пункту) |
|
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
|
1 |
Чемпіонат Харківської обл. із загальної фізичної підготовки |
15-17.01 |
4 |
Харків (КДЮСШ -2,вул. Сидора Ковпака, 5а) |
|
2 |
Чемпіонат Харківської обл. серед юніорів із загальної фізичної підготовки |
22-24.01 |
|
Київ |
|
3 |
Чемпіонат України з загальної фізичної підготовки серед юніорів |
лютий |
|
Киів |
|
4 |
Чемпіонат України з загальної фізичної підготовки |
лютий |
|
Черкаси |
|
5 |
чемпіонат Хар.обл.з спеціальної фізичної підготовки |
квітень |
|
Харків (КДЮСШ -2,вул. Сидора Ковпака, 5а) |
|
6 |
ЧемпіонатХарківської обл. серед юнаків 2002-05років |
травень |
|
Харків |
|
7 |
Чемпіонат Харківської обл. серед юніорів |
травень |
|
Харків |
|
8 |
Чемпіонат Харківської обл |
травень |
|
Харків |
|
9 |
Чемп.України серед юніорів |
червень |
|
Київ |
|
10 |
Чемп.України |
червень |
|
Київ |
|
11 |
Кубок Харк.обл. |
липень |
|
харків |
|
12 |
Кубок України |
серпень |
|
Київ |
|
13 |
Чемпіонат Європи (EDBF) серед юнаків, юніорів, молоді та дорослих, ІІ – ранг |
23-26.08.2018 |
|
Бранденбург, Німеччина |
|
14 |
Чемпіонат світу (ICF) серед юнаків, юніорів. молоді та дорослих, ІІ ранг |
13-16.09.2018 |
|
США |
|
15 |
Міжнародні змагання(Осінній марафон) |
12-14.10.18 |
|
Київ |
|
16 |
Кубок Харк.обл.закриття сезону (Осінній марафон) |
Жовтень |
|
Харків |
|
ЗАТВЕРДЖУЮ
Президент федерації веслування на
байдарках та каное Харківської області
__________ І.В. Гармаш
«_15_»___08____ 2017 г.
П О Л О Ж Е Н Н Я
про проведення відкритого чемпіонату Харківської області з веслування на байдарках та каное «Харківська хвиля»
I. Терміни та місце проведення:
Змагання проводяться 22-24 вересня 2017 року у м. Харків, на веслувальній базі КДЮСШ-2, вул. С. Ковпака, 5-а. Початок змагань о 9-00 годині 23 вересня 2017року.
II. Мета та завдання:
- популяризація веслування;
- покращення фізичного розвитку спортсменів;
- підвищення майстерності спортсменів.
III.Організація, керівництво змаганнями:
Загальне керівництво проведення змагань виконує управління з питань фізичної культури та спорту Харківської обласної адміністрації, суддівська колегія, затверджена федерацією.
IV. Учасники змагань:
До змагань допускаються спортсмени, які мають спеціальну підготовку та допуск лікаря. Змагання особисті. Склад учасників необмеженений.
V. Програма змагань:
23.09.17 довга дистанція
- чоловіки 2001 р.н. та старші 5000 м
- жінки 2001 р.н. та старші 4000м
- юнаки – 2002-2003 р.р.н. 4000м
- дівчата -2002-2003 р.р.н. 3000м
- юнаки-2004-2005 р.р.н. 3000 м
- дівчата-2004-2005 р.р.н. 2000м
- юнаки-2006 р.н. та молодші 2000м
- дівчата -2006 та молодші 1000м
24.09.17 СПРИНТ 200м
-всі категорії в одиночках
-двійки - СПЕЦІАЛЬНИЙ !!!!!!!!!! ПРИЗ – умови комплектування екіпажів – (дівчата та хлопці, усі бажаючі однієї вікової групи) – сліпе жеребкування.
VI. Нагородження:
Переможці та призери нагороджуються по сумі 2-ох дистанцій: дипломами управління з питань фізичної культури та спорту Харківської обласної адміністрації та цінними призами.
VII. Фінансування:
Оплата харчування суддів, придбання дипломів за рахунок управління з питань фізичної культури та спорту Харківської обласної ради. Витрати на проїзд, харчування та проживання за рахунок відряджаючих організацій.
VIIІ. Заявки:
Заявки на участь подаються в день приїзду 22.09 до 17.00. Це положення є спеціальним викликом на ці змагання.
Прохання до представників попередити заздалегідь з приводу кількості учасників для розміщення.
ОРГКОМІТЕТ
Контактний тел.050-65-62-052 Гармаш Ігор Вікторович
e-mail: bizon-trade@ukr.net
10 июня в рамках городского мероприятия KAYAK-ФЕСТ 2017 будут проводиться заезды на лодках Дракон. Команды, желающие принять участие и померяться силами, должны зарегистрироваться на официальном сайте мероприятия.
1 |
ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ З ЗФП СЕРЕД ЮНІОРІВ, ЮНАКІВ, МОЛОДІ |
04.02. |
Київ |
2. |
ЗИМОВИЙ ЧЕМПІОНАТ З ЗФП CЕРЕД ДОРОСЛИХ |
11.02 |
Бровари |
3. |
КУБОК ПАМ’ЯТІ ОЛЕКСАНДРА ЛИТВИНЕНКА. ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ. IV РАНГ |
29.04 |
Горішні Плавні |
4. |
ВЗ “ВЕСНЯНИЙ ПРИЗ”. IV РАНГ. Д-12. ЮНАКИ |
06.05. |
Київ |
5. |
РЕГАТА ПАМ’ЯТІ СЕРГІЯ ЛІМІНОВИЧА. ВІДКРИТА ПЕРШІСТЬ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ. IV РАНГ |
13.05 |
Житомир |
6. |
ВЗ “КУБОК ЧЕРКАЩИНИ”. IV РАНГ. ЮНАКИ, ДОРОСЛІ. |
27.05 |
Черкаси |
7. |
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ М. КИЄВА. IV РАНГ |
03.06 |
Київ |
8. |
ВЗ “КУБОК ЧОРНОГО МОРЯ”. IV РАНГ. Д-12. ЮНАКИ, ДОРОСЛІ |
10.06 |
Одеса |
9. |
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ |
16.06 |
Київ |
10 |
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ЮНІОРІВ, ЮНАКІВ ТА МОЛОДІ. Д-12. ІІІ РАНГ |
17.06 |
Київ |
11. |
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД АМАТОРІВ |
24.06 |
Київ |
12. |
ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ СЕРЕД ДОРОСЛИХ. Д-22. ІІІ РАНГ |
30.06 |
Київ |
13. |
ВЗ “КУБОК ЛЕВА”. IV РАНГ. Д-22 |
15.07 |
Львів |
14. |
ВЗ “ДРАКОНИ ВІННИЧИНИ”. IV РАНГ. |
02.09 |
Вінниця |
15. |
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ. IV РАНГ |
09.09 |
Ковель |
16. |
ВІДКРИТИЙ ЧЕМПІОНАТ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ. ІV РАНГ |
16.09 |
Фастів |
17. |
ЗОЛОТИЙ ДРАКОН. IV РАНГ. Д-12. ЮНАКИ ТА ДОРОСЛІ |
30.09 |
Київ |
18 |
КУБОК УКРАЇНИ. ІІІ РАНГ. Д-22. ДОРОСЛІ |
14.10 |
Київ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|