Календарний план   спортивних заходів на 2021 р.
з веслування на байдарках
і каное
№ п/п Назва заходів строки проведення заходу (початок і закінчення) Тривалість проведення заходу (днів) Місце проведення заходу (назва адміністративно-територіальної одиниці, населеного пункту)
1 2 3 4 5
1. Кубок Харківської обл. березень 22-24 3 Харків (КДЮСШ -2,вул. Сидора Ковпака, 5а)
2. Кубок України памяті О.Ч.Юлії Рябчинської квітень 08-12 5 Дніпро 
3. Чемпіонат Харкоівської обл.Марафон 18-20.04. 2 Харків
4. Чемп.України пам.воїна спортсмена І.Присяжнюка.Марафон. травень11-13 3 Вінниця
5. Чемп.Харківськ.обл...серед юніорів 2003-04 р.н. та молоді до 23років травень 3 Харків (КДЮСШ -2,вул. Сидора Ковпака, 5а)
6. Чемп.Укр..серед юніорів 2003-04 р.н. та молоді до 23років травень20-24 5 Дніпро 
7 Особистий  Чемп.України пам.заслуженого тренера України Вячеслава Сорокіна травень 25-29 5 Дніпро 
8 Чемпіонат Харківської області серед юнаків та дівчат 2005-06..2007-08р.н. травень29-31 3 Харків (КДЮСШ -2,вул. Сидора Ковпака, 5а)
9  Відкритий Ч.У.серед юнаків та дівчат2005-06..2007-08 р.н. червень17-21 5 Ковель
10 Зональні змагання командного чемпіонату України серед ДЮСШ серед юнаків та дівчат 2005-06.2007-08рр.нн. липень 02-04 4 Полтава
11 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ серед юнаків та дівчат 2005-06.2007-08рр.нн. липень23-26 4 Умань
12 Всеукраїнські змагання на приз газети"Індустріальне Запоріжжя"серед спортсменів 2005,2006-11р.н. вересень17-19 3 Запоріжжя
13 10ий Відкритий турнір "Харківська хвиля" вересень23-26 4 Харків (КДЮСШ -2,вул. Сидора Ковпака, 5а)
14 Всеукраїнські змагання Кубок Сергія Чухрая-юнаки тадівчата 2006-07,2008-09.2010-11р.н. жовтень 02-03 2 Херсон
15 Кубок Харківської обл.пам.Харківських тренерів. жовтень 08-10 2 Харків (КДЮСШ -2,вул. Сидора Ковпака, 5а)

Друзья! С наступающими новогодними праздниками! Спасибо 2020му за опыт, идем уверенно в 2021! Всем крепчайшего здоровья, счастья, везения, новых целей и их достижения!

ТЕХНИЧЕСКИЕ РЕЗУЛЬТАТЫ.
Місце Прізвище, ім'я Рік народження Розряд Місто півфінал фінал
К-1  5000 м чоловіки
1 Чехмістренко Олександр 2002 КМС Енергодар 18.08.84
2 Бабаєв Ярослав 2003 КМС Енергодар 18.35.99
3 Черненко Денис 2002 1 Харків 18.38.58
4 Щербак Ігнат 1999 КМС Харків 19.41.67
5 Ткаченко Леонід 2003 1 Харків 19.56.40
6 Мамбетов Алан 2001 КМС Черкаси 22.23.12
7 Пушкарьов Євген 2003 Лисичанськ 22.35.1
С-1  5000 м чоловіки
1 Фідрус Олексій 1986 КМС Черкаси 21.07.80
2 Миколаєнко Станіслав 2003 КМС Запоріжжя 21.45.20
3 Пастушенко Ігор 2002 КМС Харків 22.02.50
4 Матвєєв Володимир  2002 І Харків н/ф
К-1  4000 м жінки
1 Овцинова Анастасія 1999 КМС Запоріжжя 16.45.94
2 Мороз Вікторія 2003 КМС Полтава 16.46.33
С-1  4000 м жінки
1 Гончарова Марія 2000 МС Харків 17.42.58
2 Трощак Дар'я 2001 КМС Полтава 18.32.28
3 Шумярова Єва 2003 КМС Харків 18.42.94
4 Мацько Карина 2003 КМС Харків 19.34.61
5 Пеха Марина 2003 3 Полтава 19.47.48
6 Зінченко Маргарита  2003 2 Харків 21.49.61
К-1 4000 м юнаки 2004-2005 р.н.
1 Онищенко Олександр 2004 КМС Горішні Плавні 14.34.82
2 Тимошенко  Микита 2004 КМС Енергодар 14.35.30
3 Золотоверх Микола 2005 3 Полтава 15.22.24
4 Єгоров Андрій 2004 1 Запоріжжя 15.34.80
5 Проць Роман 2004 КМС Горішні Плавні 15.36.30
6 Гунько Валерій 2005 1 ю Полтава 15.45.64
7 Даниленко Єгор 2004 2 Лисичанськ 15.46.53
8 Пиріг Роман 2004 1 Горішні Плавні 15.55.28
9 Чупіков Костянтин 2004 2 Харків 16.01.98
10 Бутурлим Станіслав 2005 2 Горішні Плавні 16.10.24
11 Воздроганоа Артем 2005 2 Енергодар 16.10.72
12 Плетень Єлісей 2005 2 Запоріжжя 16.48.80
13 Кафтанов Євген 2004 1 Лисичанськ 16.56.53
14 Даниленко Олександр 2005 2 Лисичанськ 18.05.78
Резниченко Роман 2005 1 Дніпро н/ф
С-1 4000 м юнаки 2004-2005 р.н.
1 Котляров Євгеній 2004 КМС Запоріжжя 16.04.74
2 Віторт Вадим 2004 КМС Харків 16.07.37
3 Тесса Микита 2005 1 Запоріжжя 16.42.01
4 Рахматіллаєв Артем 2004 КМС Горішні Плавні 16.58.48
5 Горбунов Дмитро 2004 КМС Харків 17.12.16
6 Марусенко Микита 2004 КМС Горішні Плавні 17.25.98
7 Антропов Данило 2004 КМС Кременчук 17.36.55
8 Бінус Олександр 2005 2 Харків 17.52.96
9 Ромась Ростислав 2005 1 Горішні Плавні 17.55.37
10 Кулик Микола 2004 1 Кременчук 18.30.85
11 Новіков Богдан  2005 Харків 19.11.77
12 Крамаренко Євгеній 2005 1 Горішні Плавні 19.12.62
13 Курицький Вадим 2005 Харків 19.35.34
Богатіков Ростислав 2005 1 Харків н/ф
К-1 3000 м дівчата 2004-2005 р.н.
1 Бессонова Єлизавета 2005 1 Горішні Плавні 12.10.46
2 Чиж Владислава 2004 1 Запоріжжя 12.22.97
3 Боць Соня 2005 1 Полтава 13.06.86
4 Копилець Вікторія 2005 2 Горішні Плавні 13.32.69
С-1 3000 м дівчата 2004-2005 р.н.
1 Яценко Марія 2005 1 Полтава 14.58.55
2 Негря Карина 2005 1 Полтава 15.25.49
3 Непомящая Валерія  2005 1 Харків 16.27.49
4 Сігаєва Валерія 2005 1 Полтава 16.36.60
К-1 3000 м юнаки 2006-2007 р.н.
1 Кривець Тимофій 2006 3 Енергодар 11.42.28
2 Жартовський Володимир 2006 3 Енергодар 11.53.48
3 Руднєв Тимур 2007 1 Запоріжжя 12.13.88
4 Мец Павло 2006 1 Запоріжжя 12.17.69
5 Чередніченко Матвій 2006 2 ю Полтава 12.20.07
6 Іванов Олександр 2006 1 Дніпро 12.32.68
7 Юрченко Дмитро 2006 Харків 12.38.70
8 Пустовойт Артем 2006 2 ю Полтава 13.21.08
9 Дебелий Артем 2007 2 ю Горішні Плавні 13.27.06
10 Туренко Богдан 2007 1 ю Горішні Плавні 13.39.00
11 Павленко Назар 2007 3 Кременчук 13.53.99
12 Крамаренко Руслан 2006 3 Горішні Плавні 14.06.39
13 Галан Артем 2006 Запоріжжя 14.44.60
14 Ткаченко Антон 2006 2 ю Горішні Плавні 15.05.79
15 Думанський Кирило 2007 Запоріжжя 15.16.36
16 Гладкій Ярослав 2007 3 Полтава 15.33.93
17 Тищенко Ростислав 2006 КМС Запоріжжя 16.17.90
18 Борт Олександр 2007 Полтава 16.47.99
19 Ведоменко Олексій 2007 Запоріжжя 16.54.42
Лисянський Микита 2006 2 Лисичанськ н/ф
Лещов Артем 2006 2 Лисичанськ н/ф
Конік Микола 2006 2 Лисичанськ н/ф
Сільченко Іван 2007 Харків н/ф
С-1 3000 м юнаки 2006-2007 р.н.
1 Верблюд Ярослав 2006 Полтава 12.52.05
2 Гандзюк Максим 2006 1 Запоріжжя 13.04.99
3 Бовкун Максим 2007 2 Полтава 13.12.17
4 Рудий Антон 2006 1 Полтава 13.28.55
5 Мурадян Артем 2006 1 Запоріжжя 13.31.99
6 Ганонченко Марк 2007 1 ю Горішні Плавні 13.34.10
7 Назаревич Олександр 2006 1 Запоріжжя 13.58.20
8 Чернігін Георгій 2006 1 Харків 14.04.33
9 Салівон Богдан 2007 1 ю Горішні Плавні 14.14.76
10 Іваненко Павло 2006 1 Горішні Плавні 14.40.30
11 Крикливий Денис 2006 Харків 14.43.37
12 Ковальов Кирило 2007 1 ю Горішні Плавні 14.49.11
13 Бурда- Селеверстов Микита 2007 Запоріжжя 15.07.74
14 Миколенко Олександр 2006 2 ю Горішні Плавні 15.24.11
15 Дворніков Владислав 2007 Полтава 15.35.83
16 Сільченко Олександр 2007 Харків 15.40.52
17 Погребняк Дмитро 2007 2 ю Полтава 16.06.06
18 Баландін Давид 2007 2 Полтава 17.06.82
19 Кармінський Филип 2007 Харків 18.21.86
20 Чепеленко Артем 2007 Харків 19.16.45
Губенок Семен 2006 Запоріжжя н/ф
Латун Дмитро 2007 Харків н/ф
Беляєв Роман 2006 2 ю Полтава н/ф
Вернигора Ілля 2007 Харків н/ф
Загорулько Михайло 2006 1 Запоріжжя н/ф
Плетєньов Андрій 2006 1 Полтава н/ф
К-1 2000 м дівчата 2006-2007 р.н.
1 Антонова Карина 2006 1 ю Горішні Плавні 8.20.12
2 Ябченко Ольга 2006 1 Запоріжжя 8.29.13
3 Фомкіна Єлизавета 2006 Запоріжжя 9.10.57
4 Слєсар Владислава 2007 2 ю Горішні Плавні 9.44.95
5 Пастухова Анастасія 2007 2 Лисичанськ 9.50.99
6 Костіна Марія 2007 2 Лисичанськ 9.51.34
Скляр Еліна 2006 2 Горішні Плавні н/ф
Овчарова Дарина 2006 2 Лисичанськ н/ф
С-1 2000 м дівчата 2006-2007 р.н.
1 Неділько Ірина 2007 1 Полтава 11.21.40
2 Прокопенко Софія 2006 2 ю Горішні Плавні 13.06.96
Цідибрага Іванна 2006 Харків н/ф
Подольська Євгенія 2006 3 Полтава н/ф
К-1 2000 м юнаки 2008-2009 р.н.
1 Ковшарь Артемій 2008 Запоріжжя 8.55.74
2 Гавриленко Іван 2008 Лисичанськ 9.24.01
3 Брижнік Михайло 2008 Полтава 9.40.84
4 Кучерявий Іван 2008 Лисичанськ 9.49.42
5 Ніколайчук Максим 2008 3 ю Горішні Плавні 10.08.20
6 Юницький Андрій 2008 Полтава 10.31.77
7 Корнійчук Марк 2008 Горішні Плавні 12.07.75
8 Ніколенко Кирило 2008 Горішні Плавні 12.23.10
9 Мошинець Марк 2008 Харків 12.30.41
10 Головін Святослав 2009 Харків 12.50.31
11 Сидельников-Якименко Єгор 2008 3 ю Горішні Плавні 12.52.31
Волков Артур 2008 Дніпро н/ф
Ніколішин Руслан 2008 Полтава н/ф
С-1 2000 м юнаки 2008-2009 р.н.
1 Стеценко Георгій 2009 Харків 10.15.33
2 Баженов Максим 2009 Харків 10.45.21
3 Мосейчук Михайло 2008 1 юн Кременчук 11.37.02
4 Томілов Данило 2008 Полтава 11.51.61
5 Попович Богдан 2008 2 ю Горішні Плавні 12.17.58
6 Байдак Владислав 2009 Горішні Плавні 12.37.76
7 Василенко Артем 2009 Горішні Плавні 13.15.77
8 Попков Данило 2008 2 ю Горішні Плавні 14.12.51
9 Оніщенко Олександр 2009 2 ю Полтава 15.01.98
10 Сухина Дмитро 2008 Полтава 15.03.57
Зірка Єгор 2008 Полтава н/ф
К-1 1000 м дівчата 2008-2009 р.н.
1 Нестеренко Валерія 2008 Полтава 3.40.88
2 Даниленко Софія 2008 2 Лисичанськ 4.01.79
3 Москаленко Єлизавета 2008 Запоріжжя 4.20.30
4 Флока Марія 2008 Полтава 4.52.00
5 Максимович Анастасія 2009 3 ю Горішні Плавні 5.11.44
Блавацька Аліна 2009 Полтава н/ф
К-1 500 м юнаки 2010-2011 р.н.
1 Медик Матвій 2010 Лисичанськ 1.57.00
2 Павлюков Ярослав 2010 Лисичанськ 2.19.24
3 Головін Ілля 2011 Харків 2.19.40
4 Савченко Ілля 2011 Харків 2.19.87
5 Дорошув Ігор 2010 Харків 2.24.13
6 Трембас Глеб 2010 Харків 2.54.09
7 Коваленко Дмитро 2012 Дніпро 4.10.64
Семиколєнних Данило 2010 Лисичанськ н/ф
Ніколенко Олексій 2010 Горішні Плавні н/ф
С-1 500 м юнаки 2010-2011 р.н.
1 Шустер Роман 2010 Горішні Плавні 2.05.70
2 Онищенко Максим 2010 Горішні Плавні 2.10.72
3 Дахов Тимур 2011 Харків 2.18.49
К-1 500 м дівчата 2010-2011 р.н.
1 Гетьман Юлія 2010 3 юн Кременчук 2.04.99
2 Загороднєва Катерина 2010 Горішні Плавні 2.18.60
3 Гармаш Ксенія 2011 Харків 2.19.01
С-1 500 м дівчата 2010-2011 р.н.
1 Алєкєєва Софія 2010 Харків 2.19.69
К-1  150 м чоловіки
1 Чехмістренко Олександр 2002 КМС Енергодар 0.29.16
2 Бабаєв Ярослав 2003 КМС Енергодар 0.29.44
3 Мамбетов Алан 2001 КМС Черкаси 0.29.78
4 Щербак Ігнат 1999 КМС Харків 0.30.46
5 Черненко Денис 2002 1 Харків 0.31.40
6 Ткаченко Леонід 2003 1 Харків 0.34.65
7 Пушкарьов Євген 2003 Лисичанськ 0.38.88
С-1  150 м чоловіки
1 Фідрус Олексій 1986 КМС Черкаси 0.33.60
2 Миколаєнко Станіслав 2003 КМС Запоріжжя 0.35.99
3 Пастушенко Ігор 2002 КМС Харків 0.36.18
Матвєєв Володимир 2002 І Харків н/ф
К-1  150 м жінки
1 Мороз Вікторія 2003 КМС Полтава 0.37.34
2 Овцинова Анастасія 1999 КМС Запоріжжя 0.41.80
С-1  150 м жінки
1 Трощак Дар'я 2001 КМС Полтава 0.41.41
2 Гончарова Марія 2000 МС Харків 0.41.96
3 Мацько Карина 2003 КМС Харків 0.45.39
4 Пеха Марина 2003 3 Полтава 0.51.09
5 Шумярова Єва 2003 КМС Харків 0.52.75
6 Зінченко Маргарита 2003 2 Харків 0.57.04
К-1 150 м юнаки 2004-2005 р.н.
1 Онищенко Олександр 2004 КМС Горішні Плавні 0.38.88 0.28.58
2 Тимошенко  Микита 2004 КМС Енергодар 0.38.24 0.29.79
3 Золотоверх Микола 2005 3 Полтава 0.33.18 0.30.55
4 Чупіков Костянтин 2004 2 Харків 0.32.33 0.30.90
5 Єгоров Андрій 2004 1 Запоріжжя 0.33.69 0.31.19
6 Гунько Валерій 2005 1 ю Полтава 0.32.18 0.32.13
7 Проць Роман 2004 КМС Горішні Плавні 0.33.50 0.32.38
8 Даниленко Єгор 2004 2 Лисичанськ 0.33.73 0.32.54
9 Резниченко Роман 2005 1 Дніпро 0.33.86 0.33.28
10 Воздроганоа Артем 2005 2 Енергодар 0.35.40
11 Бутурлим Станіслав 2005 2 Горішні Плавні 0.34.51
12 Кафтанов Євген 2004 1 Лисичанськ 0.40.56
13 Даниленко Олександр 2005 2 Лисичанськ 0.44.90
14 Плетень Єлісей 2005 2 Запоріжжя 0.36.32
Пиріг Роман 2004 1 Горішні Плавні н/ф
С-1 150 м юнаки 2004-2005 р.н.
1 Антропов Данило 2004 КМС Кременчук 0.36.05 0.32.82
2 Бінус Олександр 2005 2 Харків 0.37.95 0.33.74
3 Віторт Вадим 2004 КМС Харків 0.38.52 0.34.14
4 Рахматіллаєв Артем 2004 КМС Горішні Плавні 0.37.68 0.34.51
5 Тесса Микита 2005 1 Запоріжжя 0.39.72 0.35.17
6 Котляров Євгеній 2004 КМС Запоріжжя 0.37.98 0.35.60
7 Марусенко Микита 2004 КМС Горішні Плавні 0.38.99 0.36.34
8 Кулик Микола 2004 1 Кременчук 0.39.75 0.36.90
9 Крамаренко Євгеній 2005 1 Горішні Плавні 0.40.19 0.41.37
10 Горбунов Дмитро 2004 КМС Харків 0.40.74
11 Новіков Богдан 2005 Харків 0.42.20
12 Богатіков Ростислав 2005 1 Харків 0.43.78
13 Ромась Ростислав 2005 1 Горішні Плавні 0.43.45
14 Курицький Вадим 2005 Харків 0.53.14
К-1 150 м дівчата 2004-2005 р.н.
1 Бессонова Єлизавета 2005 1 Горішні Плавні 0.38.44
2 Чиж Владислава 2004 1 Запоріжжя 0.39.35
3 Боць Соня 2005 1 Полтава 0.40.44
4 Копилець Вікторія 2005 2 Горішні Плавні 0.44.69
С-1 150 м дівчата 2004-2005 р.н.
1 Яценко Марія 2005 1 Полтава 0.44.80
2 Негря Карина 2005 1 Полтава 0.45.54
3 Непомящая Валерія 2005 1 Харків 0.46.77
4 Сігаєва Валерія 2005 1 Полтава 0.47.27
К-1 150 м юнаки 2006-2007 р.н.
1 Іванов Олександр 2006 1 Дніпро 0.35.30 0.34.54
2 Пустовойт Артем 2006 2 ю Полтава 0.39.08 0.35.62
3 Кривець Тимофій 2006 3 Енергодар 0.35.86 0.36.89
4 Руднєв Тимур 2007 1 Запоріжжя 0.37.37 0.37.27
5 Мец Павло 2006 1 Запоріжжя 0.36.05 0.37.62
6 Чередніченко Матвій 2006 2 ю Полтава 0.37.21 0.37.92
7 Туренко Богдан 2007 1 ю Горішні Плавні 0.38.39 0.38.26
8 Жартовський Володимир 2006 3 Енергодар 0.42.06 0.39.16
9 Дебелий Артем 2007 2 ю Горішні Плавні 0.39.49 0.39.96
10 Юрченко Дмитро 2006 Харків 0.39.00
11 Крамаренко Руслан 2006 3 Горішні Плавні 0.41.85
12 Лисянський Микита 2006 2 Лисичанськ 0.42.70
13 Конік Микола 2006 2 Лисичанськ 0.42.00
14 Павленко Назар 2007 3 Кременчук 0.43.48
16 Галан Артем 2006 Запоріжжя 0.46.76
17 Сільченко Іван 2007 Харків 0.46.47
18 Ткаченко Антон 2006 2 ю Горішні Плавні 0.48.93
19 Ведоменко Олексій 2007 Запоріжжя 0.58.25
20 Гладкій Ярослав 2007 3 Полтава 0.49.74
21 Думанський Кирило 2007 Запоріжжя 0.50.87
22 Тищенко Ростислав 2006 КМС Запоріжжя 0.53.46
Борт Олександр 2007 Полтава н/ф
Лещов Артем 2006 2 Лисичанськ н/ф
С-1 150 м юнаки 2006-2007 р.н.
1 Гандзюк Максим 2006 1 Запоріжжя 0.38.42 0.36.79
2 Мурадян Артем 2006 1 Запоріжжя 0.39.17 0.38.16
3 Чернігін Георгій 2006 1 Харків 0.36.94 0.38.45
4 Беляєв Роман 2006 2 ю Полтава 0.39.41 0.38.82
5 Рудий Антон 2006 1 Полтава 0.40.84 0.39.97
6 Верблюд Ярослав 2006 Полтава 0.37.43 0.40.22
7 Назаревич Олександр 2006 1 Запоріжжя 0.37.68 0.40.86
8 Бовкун Максим 2007 2 Полтава 0.41.20 0.42.18
9 Дворніков Владислав 2007 Полтава 0.45.48 0.49.70
10 Ганонченко Марк 2007 1 ю Горішні Плавні 0.40.06
11 Салівон Богдан 2007 1 ю Горішні Плавні 0.40.52
12 Миколенко Олександр 2006 2 ю Горішні Плавні 0.46.18
13 Крикливий Денис 2006 Харків 0.41.41
14 Іваненко Павло 2006 1 Горішні Плавні 0.42.41
15 Сільченко Олександр 2007 Харків 0.47.47
16 Бурда- Селеверстов Микита 2007 Запоріжжя 0.41.88
17 Вернигора Ілля 2007 Харків 0.48.62
18 Баландін Давид 2007 2 Полтава 0.48.97
19 Ковальов Кирило 2007 1 ю Горішні Плавні 0.45.85
21 Губенок Семен 2006 Запоріжжя 0.53.51
22 Чепеленко Артем 2007 Харків 0.56.46
23 Погребняк Дмитро 2007 2 ю Полтава 0.47.55
24 Латун Дмитро 2007 Харків 1.45.35
25 Кармінський Филип 2007 Харків 0.51.99
Загорулько Михайло 2006 1 Запоріжжя н/ф
Плетєньов Андрій 2006 1 Полтава н/ф
К-1 150 м дівчата 2006-2007 р.н.
1 Антонова Карина 2006 1 ю Горішні Плавні 0.46.98
2 Ябченко Ольга 2006 1 Запоріжжя 0.47.40
3 Скляр Еліна 2006 2 Горішні Плавні 0.49.39
4 Фомкіна Єлизавета 2006 Запоріжжя 0.52.66
5 Костіна Марія 2007 2 Лисичанськ 0.54.58
6 Слєсар Владислава 2007 2 ю Горішні Плавні 0.56.27
7 Пастухова Анастасія 2007 2 Лисичанськ 0.57.25
8 Овчарова Дарина 2006 2 Лисичанськ 0.59.66
С-1 150 м дівчата 2006-2007 р.н.
1 Неділько Ірина 2007 1 Полтава 0.48.18
2 Прокопенко Софія 2006 2 ю Горішні Плавні 0.53.08
3 Цідибрага Іванна 2006 Харків 1.03.72
4 Подольська Євгенія 2006 3 Полтава 1.06.02
К-1 150 м юнаки 2008-2009 р.н.
1 Брижнік Михайло 2008 Полтава 0.43.76
2 Ковшарь Артемій 2008 Запоріжжя 0.44.61
3 Гавриленко Іван 2008 Лисичанськ 0.46.20
4 Кучерявий Іван 2008 Лисичанськ 0.46.93
5 Корнійчук Марк 2008 Горішні Плавні 0.47.92
6 Ніколішин Руслан 2008 Полтава 0.48.75
7 Юницький Андрій 2008 Полтава 0.53.30
8 Сидельников-Якименко Єгор 2008 3 ю Горішні Плавні 0.54.80
9 Ніколенко Кирило 2008 Горішні Плавні 0.55.21
10 Ніколайчук Максим 2008 3 ю Горішні Плавні 1.02.14
11 Мошинець Марк 2008 Харків 1.10.92
Головін Святослав 2009 Харків 1.11.00
С-1 150 м юнаки 2008-2009 р.н.
1 Стеценко Георгій 2009 Харків 0.45.94
2 Мосейчук Михайло 2008 1 юн Кременчук 0.51.93
3 Баженов Максим 2009 Харків 0.52.37
4 Попков Данило 2008 2 ю Горішні Плавні 0.54.13
5 Зірка Єгор 2008 Полтава 0.55.18
6 Василенко Артем 2009 Горішні Плавні 0.56.48
7 Попович Богдан 2008 2 ю Горішні Плавні 0.57.02
8 Байдак Владислав 2009 Горішні Плавні 0.59.09
8 Оніщенко Олександр 2009 2 ю Полтава 1.00.73
9 Сухина Дмитро 2008 Полтава 1.01.76
10 Томілов Данило 2008 Полтава 1.05.94
К-1 150 м дівчата 2008-2009 р.н.
1 Нестеренко Валерія 2008 Полтава 0.41.25
2 Даниленко Софія 2008 2 Лисичанськ 0.46.70
3 Флока Марія 2008 Полтава 0.51.45
4 Москаленко Єлизавета 2008 Запоріжжя 0.52.56
5 Блавацька Аліна 2009 Полтава 1.01.19
Максимович Анастасія 2009 3 ю Горішні Плавні н/ф
К-1 150 м юнаки 2010-2011 р.н.
1 Медик Матвій 2010 Лисичанськ 0.50.55
2 Павлюков Ярослав 2010 Лисичанськ 0.58.63
3 Головін Ілля 2011 Харків 0.59.35
4 Савченко Ілля 2011 Харків 1.00.43
5 Семиколєнних Данило 2010 Лисичанськ 1.06.26
6 Трембас Глеб 2010 Харків 1.28.72
7 Дорошув Ігор 2010 Харків 1.30.14
Ніколенко Олексій 2010 Горішні Плавні н/ф
С-1 150 м юнаки 2010-2011 р.н.
1 Онищенко Максим 2010 Горішні Плавні 0.58.24
2 Дахов Тимур 2011 Харків 0.59.28
3 Шустер Роман 2010 Горішні Плавні 1.03.31
К-1 150 м дівчата 2010-2011 р.н.
1 Гетьман Юлія 2010 3 юн Кременчук 1.06.10
2 Гармаш Ксенія 2011 Харків 1.42.16
Загороднєва Катерина 2010 Горішні Плавні н/ф
С-1 150 м дівчата 2010-2011 р.н.
1 Алєкєєва Софія 2010 Харків 1.09.12
ХК-2 150 м
1 Бабаєв Ярослав 2003 КМС Енергодар 0.31.44 0.32.98
Овцинова Анастасія 1999 КМС Запоріжжя
2 Бессонова Єлизавета 2005 1 Горішні Плавні 0.34.64 0.34.97
Ткаченко Леонід 2003 1 Харків
3 Антонова Карина 2006 1 ю Горішні Плавні 0.33.61 0.36.33
Чехмістренко Олександр 2002 КМС Енергодар
4 Онищенко Олександр 2004 КМС Горішні Плавні 0.36.42
Ябченко Ольга 2006 1 Запоріжжя
5 Копилець Вікторія 2005 2 Горішні Плавні 0.36.43
Мамбетов Алан 2001 КМС Черкаси
6 Черненко Денис 2002 1 Харків 0.39.21
Чиж Владислава 2004 1 Запоріжжя
7 Мороз Вікторія 2003 КМС Полтава 0.40.27
Пиріг Роман 2004 1 Горішні Плавні
8 Воздроганоа Артем 2005 2 Енергодар 0.41.51
Фомкіна Єлизавета 2006 Запоріжжя
9 Плетень Єлісей 2005 2 Запоріжжя 0.43.16
Скляр Еліна 2006 2 Горішні Плавні
10 Боць Соня 2005 1 Полтава 1.08.26
Тимошенко  Микита 2004 КМС Енергодар
ХС-2 150 м
1 Мацько Карина 2003 КМС Харків 0.39.09 0.36.42
Фідрус Олексій 1986 КМС Черкаси
2 Віторт Вадим 2004 КМС Харків 0.38.25 0.37.80
Гончарова Марія 2000 МС Харків
3 Миколаєнко Станіслав 2003 КМС Запоріжжя 0.39.86 0.38.60
Пеха Марина 2003 3 Полтава
4 Котляров Євгеній 2004 КМС Запоріжжя 0.40.29
Трощак Дар'я 2001 КМС Полтава
5 Бінус Олександр 2005 2 Харків 0.41.13
Негря Карина 2005 1 Полтава
6 Марусенко Микита 2004 КМС Горішні Плавні 0.42.46
Непомящая Валерія 2005 1 Харків
7 Тесса Микита 2005 1 Запоріжжя 0.43.04
Шумярова Єва 2003 КМС Харків
8 Зінченко Маргарита 2003 2 Харків 0.43.85
Рахматіллаєв Артем 2004 КМС Горішні Плавні
9 Пастушенко Ігор 2002 КМС Харків 0.46.17
Сігаєва Валерія 2005 1 Полтава
Антропов Данило 2004 КМС Кременчук н/ф
Яценко Марія 2005 1 Полтава
Кулик Микола 2004 1 Кременчук н/ф
Неділько Ірина 2007 1 Полтава

  ЗАТВЕРДЖУЮ                                                                                                                                    ЗАТВЕРДЖУЮ Президент федерації веслування на байдарках та каное Харківської області __________ І.В. Гармаш «_31_»___08____ 2020 г. Р Е Г Л А М Е Н Т про проведення відкритих обласних змагань з веслування на байдарках та каное «Харківська хвиля»                                                  
  1. Терміни та місце проведення:
Змагання  проводяться 24-27 вересня 2020 року у м. Харків, на веслувальній базі КДЮСШ-2, вул. С. Ковпака, 5-а. День приїзду – 24 вересня. Початок змагань о 9-00 годині 25 вересня 2020року.  
  1. Мета та завдання:
  • популяризація веслування;
  • покращення фізичного розвитку спортсменів;
  • підвищення майстерності спортсменів.
  III.Організація, керівництво змаганнями: Загальне керівництво проведення змагань виконує управління з питань фізичної культури та спорту Харківської обласної адміністрації, суддівська колегія, затверджена федерацією.  
  1. Учасники змагань:
До змагань допускаються спортсмени, які мають спеціальну підготовку та допуск лікаря. Змагання особисті. Склад учасників необмеженений.  
  1. Програма змагань:
25.09.2020                     довга дистанція - юніори    2003 р.н. та чоловіки         К-1,С-1              5000 м - юніорки  2003 р.н. та жінки              К-1,С-1              4000м - юнаки –  2004-2005   р.р.н.               К-1,С-1              4000м - дівчата - 2004-2005   р.р.н.                 К-1,С-1              3000м - юнаки-   2006-2007   р.р.н.                  К-1,С-1              3000 м - дівчата-  2006-2007   р.р.н.                 К-1,С-1                2000м - юнаки-   2008 -2009  р.р.н.                  К-1,С-1              2000м - дівчата -20010 2011  р .р.н                  К-1,С-1            500м                                                                                                                                   -ветерани 40+                                       К-1,С-1              2000м. 26.09.2020                        СПРИНТ 150 м -всі категорії К-1,С-1 27.09.2020                        . -двійки мікс - СПЕЦІАЛЬНИЙ !!!!!!!!!! ПРИЗ – умови комплектування екіпажів – (Жінки-дівчата та чоловіки-хлопці, усі бажаючі в одній вікової групі) – сліпе жеребкування.  
  1. Нагородження:
Переможці та призери нагороджуються по сумі 2-ох дистанцій: дипломами управління з питань фізичної культури та спорту Харківської обласної адміністрації та цінними призами.   VII. Фінансування:                 Оплата харчування суддів, придбання дипломів за рахунок управління з питань фізичної культури та спорту Харківської обласної ради. Витрати на проїзд,проживання,харчування учасників та перевезення човнів за рахунок відряджаючих організацій.   VIIІ. Заявки: Заявки на участь подаються в день приїзду 24.09 з 13.00.  Це положення є спеціальним викликом на ці змагання. Прохання до представників попередити заздалегідь з приводу кількості учасників для розміщення. ОРГКОМІТЕТ   Контактний тел.050-65-62-052  Гармаш Ігор Вікторович e-mail: bizon-trade@ukr.net  

25-27 августа 2020г. впервые стартовало открытое первенство области по гребле на лодках Дракон на призы Салтовского мясокомбината. Соревнования проводились на Северском Донце в Коробовых хуторах. В этом году померяться силами собрались команды Харькова ( СМК, ДЮСШ-2, BadBoyStroi), области ( Слобожанец), а также Киева (Буревестник, Малая Флотилия, Фрегат) и Горишних Плавней (Ferrexpo). В первый день соревнований команды участвовали на дистанции 500 м в открытом и смешанном классах, удача была на стороне команды СМК в двух номинациях. Во второй день на дистанции 2000 м первыми стали команда Малая Флотилия.

На закончившемся чемпионате принимало участие 15 харьковских гребцов.Радовало то,что наши ребята были настроены решительно и добывали свои результаты в борьбе.И слезы разочарований, и улыбки от хороших выступлений - все было за 4 гончных дня. В медальном зачете оказались Гончарова Мария,завоевавшая две бронзы на 500и 200 метров с напарницей из Ковеля Илоной Грабовец(молодежь) и двойка каноисток Шумарова Ева,Мацько Карина на дистанции 5000 метров заняли вторую позицию(юниоры). Молодые каноисты 2004-05 года рождения настроены решительно на предстоящий  через 10 дней Чемпионат Украины среди юношей. Пожелаем им удачи! 117385721_2364272880541288_5226089111302050278_o 117336546_951453581946859_6256797491815483512_n

Финишировали первые в этом году украинские соревнования по гребле на байдарках и каное, посвященные памяти заслуженного тренера В. Сорокина. Представители Харьковской сборной стали бронзовыми призерами на дистанции 5000 м С-1 (Гончарова Мария и Захаров Андрей). Гончарова Мария была третьей в С-1 на 500 м и заняла 2е место в составе сборного mix-экипажа С-4 на 500 м. 116809848_919073011947428_1979429622565465935_n 115788758_2359829860985590_2610908788141471102_o 116846759_2359029024399007_6646561251156905351_o