Веслування на байдарках та каное

1 НТЗ із загальної фізичної підготовки січень Харків обл
2 Зимові обласні змагання із загальної фізичної підготовки 26-27-01 Харків
3 Обласні змагання «Відкриття сезону» березень Харків
4 Кубок Харківської області березень Харків
5 НТЗ до Кубку України пам’яті олімпійської ччемпіонки Ю. Рябчинської квітень Харків
6 Кубок України пам’яті олімпійської чемпіонки Ю. Рябчинської квітень Дніпро
7 Чемпіонат Харківської області серед юніорів 2001-2002 р.н. та молоді до 23 років квітень-травень Харків
8 НТЗ до чемпіонату України серед юніорів 2001-2002 р.н. та молоді до 23 років травень Харків
9  Чемпіонат України серед юніорів 2001-2002 р.н. та молоді до 23 років травень Дніпро
10 Чемпіонат України з марафону, пам’яті воїна-спортсмена І.Присяжнюка травень Вінниця
11 Чемпіонат Харківської  області серед юнаків та дівчат 2003-2004 рр.н. та 2005-2006 рр.н. травень-червень Харків
12 НТЗ до чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2003-2004 рр.н. та 2005-2006 рр.н. червень Харків
13 Чемпіонат України серед серед юнаків та дівчат 2003-2004 рр.н. та 2005-2006 рр.н. червень Ковель
14 Чемпіонат Харківської області червень-липень Харків
15 НТЗ до Особистого чемпіонату України червень-липень Харків
16 Особистий чемпіонат України липень Дніпро
17  Командний чемпіонат України серед ДЮСШ липень Дніпро
18 Командний чемпіонат України серпень Полтава
19 Відкритий обласні змагання «Харківська хвиля» вересень Харків
20 Обласні змагання «Закриття сезону» жовтень-листопад Харків

 

Веслування на човнах «Дракон»

1 Зимовий чемпіонат Харківської області 26-27.01 2 Харків
2 Чемпіонат України із загальної фізичної підготовки серед юніорів лютий 2 Горішні плавні.Полт
3 Чемпіонат України із загальної фізичної підготовки серед дорослих лютий 2 Черкаси
4 Всеукраїнські змагання «Кубок пам’яті О.Литвиненка» квітень 2 Полтавська
5 Всеукраїнські змагання «Кубок Чорного моря» червень 7 Одесса
6 Чемпіонат України серед юніорів, юнаків та молоді червень 7 Київ
7 Чемпіонат Харківської області червень 4 Харків
8 Чемпіонат України червень — липень 7 Київ
9 Кубок Харківської області липень 4 Харків
10 Кубок України серпень 5 Львівська
11 Відкриті змагання (Харківська хвиля) вересень 7 Харків

27.01.2019 г. на стадионе «Динамо» (крытый манеж) по адресу ул. Динамовская, 3 состоятся соревнования по общей физической подготовке среди гребцов Харькова и Харьковской области.

Начало в 9.00.

Программа соревнований: жим лежа (2 мин.), тяга лежа (2 мин.), бег ( 600 м — женщины и 800 м — мужчины).

Возрастные категории: взрослые 18+, юниоры 2001-2002гг.р., юноши 2003-2004, 2005-2006гг.р.

С 4 по 13 января в поселке Червоный Донец Змиевского района проходил учебно-тренировочный сбор по лыжной подготовке. В время сборов были проведены совместные тренировки с гребцами из Горишних Плавней. У спортсменов была возможность выхода на воду, лыжных тренировок, принимали участие в спортивных играх ( волейбол, футбол, баскетбол).

Большая благодарность — Иващенко Александру за оказанную помощь и поддержку на местном уровне.

viber image