Календар Всеукраїнських змагань з веслування на байдарках і каное на 2016 рік:

Назва заходу Термін Місце проведення
1 2 3
1. Контрольні зональні змагання з загально-фізичної підготовки

— Південний регіон  (ІІІ ранг)

 

19-20.02

 

м. Херсон

2.Контрольні зональні змагання з загально-фізичної підготовки та спеціальної фізичної підготовки на байдарках і каное

Західний регіон  (ІІІ ранг)

19-20.02

 

 

 

 

смт. Добротвір

(Львівська область)

 

 

3. Чемпіонат України зі спеціальної фізичної підготовки 27-29.03 м. Херсон
4. Кубок України пам’яті олімпійської чемпіонки

Ю. Рябчинської .

 

03-07.05

 

м. Дніпропетровськ

 

5. V спортивні ігри школярів України 10-13.05 м. Дніпропетровськ
6. Чемпіонат України з марафону присвячений пам’яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка  

19-21.05

 

м. Вінниця

7. Чемпіонат України серед студентів вищих навчальних закладів  

01-03.06

 

м. Тернопіль

8. Особистий чемпіонат України

 

08-12.06 м. Дніпропетровськ
9. Чемпіонат України серед юніорів 1998-1999 рр. н. та молоді до 23 років  

13-17.06

 

м. Дніпропетровськ

 

10. Відкритий чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2000-2001 рр. н., 2002 – 2003 рр. н.  

01-05.07

 

м. Ковель

 

11. Всеукраїнські зональні змагання  «Стрімкі човни» пам’яті заслуженого працівника фізичної культури  Ю.С. Бурмака  

 

15-17.07

 

 

Західна зона – смт. Добротвір (Львівська обл.),

Східна зона – м. Полтава,

Південна зона – м. Херсон,

Центральна зона –  м. Київ

12. Всеукраїнські змагання

«Весла надій»

16-18.07 м. Херсон

 

 

 

         1 2 3
13. Чемпіонат України серед закладів фізичної культури та спорту, серед юнаків та дівчат «Стрімкі човни» – фінал.  

28-31.07

 

 

м. Дніпропетровськ

14. Відкритий чемпіонат ЦР ФСТ «Україна» з веслування на байдарках і каное присвячений пам’яті Заслуженого працівника фізичної культури і спорту

Ігоря Донцова

 

05-07.08

 

м. Умань

15. Командний чемпіонат України 27-30.08 м. Полтава

 

16. Відкриті Всеукраїнські героїко-патріотичні змагання дітей, інвалідів та ветеранів «Пам’ять», присвячених воїнам-спортсменам, які загинули під час Великої Вітчизняної війни і війни в Афганістані  

03-06.09

 

м. Київ

17. Кубок Федерації каное України

 

16-18.09. м. Комсомольськ
18. ХХХІІ Всеукраїнські відкриті змагання «День Машинобудівника» 23-25.09 м. Ковель
19. Всеукраїнські змагання «Меморіал Сергія Ліміновича» 30.09-02.10 м. Житомир
20. Всеукраїнські змагання «Русанівське кільце» 1-2.10 м. Київ
21. Всеукраїнські змагання Кубок «Запорізької АЕС» 06-09.10 м. Енергодар
22. ХV  Всеукраїнські відкриті змагання «Львівська регата» 06-09.10 м. Львів
23. Всеукраїнські змагання «Осінній марафон» 23-25.10 с. Збур’ївка

(Херсонська обл..)

24. Контрольні зональні змагання з загально-фізичної підготовки та спеціальної фізичної підготовки на байдарках і каное

— Південний регіон  (ІІІ ранг)

 

 

17-19.11

 

 

м. Херсон

25. Контрольні зональні змагання з загально-фізичної підготовки та спеціальної фізичної підготовки на байдарках і каное

— Західний регіон  (ІІІ ранг)

 

 

24-26.11

 

 

м. Бурштин

(Ів-Франківська область)

 

Президент ФКУ                                                                   С. О. Чернишов

19-21 мая в Виннице проходил  Чемпионат Украины по марафону, посвященный памяти воина-спортсмена Игоря Присяжнюка.В соревнованиях принимали участие около 120 участников из 20 областей Украины.

На дистанции 14000м и три перебежки по 300 метров 3-е место заняла Гончарова Мария из КДЮСШ-2, четвертой в тяжелом поединке с дистанцией финишировала Бобрышева Валерия из ХОВУФКС.

На дистанции 23000м в категории К-2 Литвиненко Владимир и Щербак Игнат заняли 7-е место среди юниоров, в категории С-2 Карпенко Сергей и Федак Иван были шестыми.1432060816_11270889_810423802369522_2030146270_o 1432060740_11271782_810425732369329_1518491907_o 1432110468_dscn2071

 

дракон (2)

28 мая на базе КДЮСШ-2(ул. Сидора Ковпака, 5-А) будет проводиться первый Чемпионат Харьковской области по гребле на лодках «ДРАКОН»

Команда 12 человек:

— барабанщик;

— 10 гребцов;

— рулевой.

Участие могут принять все желающие.

Приглашаем! Желаем удачно финишировать.

Всем командам будет предоставлен барабанщик и рулевой